29.06.2013

na zielono


ZiElbląg 2013, czyli piknikowo-dyskusyjna imprezka dla zainteresowanych tzw. przestrzenią publiczną, na zakończenie nadzwyczaj intensywnej końcówki ubiegłego tygodnia.

Na powyższych zdjęciach: Ada i Łukasz Kotyńscy (oczywiście w odwrotnej kolejności) - pomysłodawcy zamieszania. (Bezwzględnie warto przy okazji zerknąć na Audiomurale Ady i Foto/Słowoblog Łukasza.) Dalej, siedzą i wesoło rozprawiają o urbanistyce i sprawach pokrewnych (od lewej): Marek Kamm, Oficer Rowerowy Elbląga, Katarzyna Wiśniewska, Dyrektor Departamentu Urbanistyki i Architektury UM w E-gu oraz Kamil Zimnicki, koordynator Elbląskiego Oddziału Abstrakcyjnego. No i na koniec - współorganizatorki imprezy, El-Galerianki (od lewej): Karina, Marta i Beata, "zdjęte" w sytuacji, która chyba nie wymaga komentarza... ;)

Otóż złożono mi, w związku z realizacją pewnego przedsięwzięcia fotograficznego, propozycję "nie do odrzucenia", dotyczącą zabrania głosu podczas dyskusyjnej części ziElbląga 2013. Mam nadzieję, że Organizatorzy - którym niniejszym serdecznie dziękuję za zaufanie i wiarę w to, że mogę mieć cokolwiek do powiedzenia na temat miejskiej przestrzeni - nie żałują tego kroku.

Znacznie więcej zdjęć (w dodatku kolorowych) - TUTAJ.

1 komentarz: