27.09.2013

przystanek

Pstryknięte mniej więcej WTEDY, tylko że chwilę później i mniej więcej tam, gdzie TO, tylko że w innych okolicznościach przyrody.

A tak przy okazji - było już TUTAJ na trochę podobny temat, tylko trochę inaczej.

23.09.2013

i to by było na tyle, czyli...

... ostatnia seria zdjęć zrobionych w ramach przedsięwzięcia "Jam session 2013" w elbląskim Klubie Środowisk Twórczych "Krypta". Więcej zdjęć - TUTAJ.

W najbliższy czwartek (26 września 2013, o godz. 19.00) w Krużganku Galerii El odbędzie się wernisaż wystawy zdjęć dokumentujących trzynaście jazzowych czwartków. Wśród prezentowanych fotografii - m.in. niektóre spośród opublikowanych tutaj.

Dziękuję Ani Selke - za zaproszenie do udziału w projekcie; Rafałowi Kotyle - za zrealizowane wspólnie kolejne przedsięwzięcie fotograficzne (o poprzednim - tutaj) oraz muzykom: Szymonowi Burnosowi, Emilowi Miszkowi, Tomkowi Sowińskiemu, Piotrowi Chęckiemu, Rafałowi Dubickiemu, Sławkowi Koryzno, Konradowi Żołnierkowi, Patrykowi Giedziunowi, Tomkowi Chyle, Arturowi Olewniczakowi i innym, za... muzykę.

No i na koniec, skoro już mowa o wystawach - tak się składa, że nie jest to jedyna w najbliższym czasie z udziałem niżej podpisanego... Zainteresowanych odsyłam do działu "wystawy" niniejszego bloga.

17.09.2013

na zielono 3, czyli...... obrazki ze spotkania (7.09) poświęconego m.in. temu, czym może być miasto, miast być tym czym  na ogół bywa - czyli po raz trzeci ZiElbląg 2013 (pod linkiem poprzednie foto-wpisy na ten temat). Natomiast TUTAJ  - więcej zdjęć.

15.09.2013

puzon refleksyjnie, czyli...

... jam session w klubie "Krypta" 12.09.2013 r. Na powyższych zdjęciach przede wszystkim (bo kto uważny, odkryje, że nie tylko) Artur Olewniczak i jego puzon, który oprócz oczywistej zalety w postaci brzmienia, okazuje się być bardzo fotogenicznym instrumentem. Więcej zdjęć - jak zwykle, w przypadku dżemów w "Krypcie" - TUTAJ.

13.09.2013

formy eksperymentalne / eksperymenty formalne

Obrazki z prawykonania (6 września)  utworu Cezarego Duchnowskiego "Muzyka form przestrzennych". Więcej zdjęć - TUTAJ.
(A przy okazji, skoro mowa o formach przestrzennych - temat pojawiał się już TU i ÓWDZIE.)

08.09.2013

ostatni przystanek wędrującej

 Od 21 lipca wystawa fotografii uczestników Elbląskich Spacerów Fotograficznych wędrowała po mieście i okolicach. To jej ostatni przystanek, więc i ostatnia okazja do obejrzenia, o czym uprzejmie donoszę. Z dumą donoszę również, że wśród prezentowanych zdjęć zaplątały się i moje.

Więcej o tegorocznej Wędrującej Wystawie - np. TUTAJ.
A tutaj: Wędrująca Wystawa na Fejsie.

Zeszłoroczna, pierwsza edycja Wędrującej Wystawy została przeze mnie odnotowana tutaj.

A przy okazji - o innych fotowystawach z udziałem niżej podpisanego - tutaj.